Yönetim Sistemlerine İnanırız

BAŞARANELLER olarak işi ve hayatı yönetmenin bir sistem işi olduğunun bilinci ile, sürekli gelişen dünyamızda var olmamıza katkı sağlayacak yönetim sistemlerini oluşturmanın, uygulamanın ve sürekli iyileştirmenin önemine inanırız.

Çevreye Saygılıyız

BAŞARANELLER yaşanabilir bir dünyanın oluşumuna katkı sağlamak için çalışanlarını ve tedarikçilerini bilinçlendirmeyi ve faaliyetlerimizden kaynaklanan çevresel etkilerimizi minimize etmeyi bir görev olarak görür.

Farklıyız

BAŞARANELLER Yöneticileri ve Çalışanları fark yaratmanın ve sürekli iyileştirmenin heyecanını her zaman duyar. Bu nedenle, hem ürünlerinde hem de sunduğu hizmetlerde farklılaştırmayı ve iyileştirmeyi sürekli arar.

Katılımcıyız

BAŞARANELLER’in her seviyedeki çalışanı, kuruluşumuzun önemli bir parçasıdır. Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve kişisel değerlerinin kalite yolculuğumuza katacakları değerin farkındayız.

Müşteri Odaklıyız

BAŞARANELLER Yöneticileri ve Çalışanları müşterilerini önemser ve müşterilerine bağlıdır. Bu nedenle müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılarken bir yandan da gelecekteki ihtiyaçlarının neler olabileceğini anlamaya çalışırız

İş Güvenliğini Önde Tutarız

BAŞARANELLER çalışanlarının, misafirlerinin, müşterilerilerinin ve faaliyetleri ile etkileşen diğer insanların güvenliği önemser. Bu nedenle faaliyetlerimizden kaynaklanan tehlikelerin farkında olmak ve bu tehlikeler ile ilgili riskleri minimize etmek için tüm çalışanlarıyla bu ilke doğrultusunda hareket eder.

Verilerle Konuşuruz

BAŞARANELLER Yöneticileri her türlü kararlarında her türlü bilgiyi kullanırlar ve gerçekleri veri analizlerinden elde edilen bilgiler yoluyla ifade etmeyi önemserler.

Yasalara Saygılıyız

BAŞARANELLER Yöneticileri ve Çalışanları tüm faaliyetlerinde yasalara uygun hareket etmeyi hem dürüstlük hem de sosyal devlet anlayışı ile önemser ve benimser.

whatsapp