VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ DEĞERLERİMİZ KALİTE POLİTİKAMIZ TARİHİMİZ

Tarihimiz ;
1982 yılından beri güvenilir hizmet ortağınız.1982 yılından beri ortaklığın ve güvenilirliğin sonucu olarak 1991 de Makina ve Ekipman İmalatı sektörüne yatırım yapmış olan Firmamız 1997 yılında şirket olarak Demir Çelik Endüstrisi ve Maden Sektörü için makinalar üretmekte ve farklı endüstri kollarına Makina ve ekipman imalatı yapmaktadır.Başaraneller Makina , uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Demir Çelik Endüstrisi için katma değeri yüksek, proje bazlı yüksek hacimli imalatlar yapılmaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren müşterilerimizin yatırım projelerinde ve genel ekipman tedariğinde aktif bir biçimde yer almaktadır. Müşterilerimiz bilinen yerel ve uluslararası çelik üreticileri ve Maden Sektörü aynı zamanda anahtar teslim tesis sağlayan şirketler ve mühendislik firmalarıdır. Yüksek derecede esneklik sağlayabilen, çok sayıda alt yüklenicisiyle BAŞARANELLER, Makina ve Ekipman imalatı projeleri başarıyla gerçekleştirmektedir.


Hizmetlerimizi inceleyin
Sayılarla Başaraneller
Sektörde öncülük etmeye devam ediyoruz.


KALİTE KONTROL SİSTEMİ

Kalite kontrol sistemi, ürünlerde istenilen kaliteyi elde edebilmek ve kaliteyi arttırmak amacıyla gelen taleplere uygun parçaların ölçülmesi ve raporlanmasını sağlamaktadır. Oda sıcaklığındaki kalite odasında 3 boyutlu ölçümlerle, CMM cihazında parçaların kontrolü yapılmaktadır. Bu ölçümlerin raporu cihazın programı tarafından elde edilmektedir. Parçanın ölçümü ve ardından 3 boyutlu model oluşturulmasını içeren tersine mühendislik işlemleri uygulanmaktadır. Tüm ölçüm cihazlarının kalibrasyonu belirli periyotlarla yapılmaktadır. Firmalardan gelen tüm 2 boyutlu resimlerin 3 boyutlu katı modeli çizilmektedir böylelikle teknik resimde hata var ise üretimden önce hata önlenmektedir. .


Değer bilir, değer katar

VİZYONUMUZ

Yenilikçi süreçleriyle değer yaratan, güvenilir, ilham veren global bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Küresel Pazar müşterileri için; arzu eidlen – istenilen sonuçları, etkin, etkili ve yalın yöntemlerle sürdürülebilirlik ilkeleri kapsamında gerçekleştirmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Modern yönetim sistemlerini benimsemek ,tüm faaliyetleri bu doğrultuda yürütmek. Başarıyı arttırmak ve performansı sürekli olarak iyileştirmek için yönetim sistemlerinin uygulanmasını ve sürdürülmesini sağlamak.

1991

Kuruluş

Manuel Torna makinası kuruldu.

1997

LTD şirketi olundu.

2005

İlk CNC tezgahı alındı.

2008

ISO Sertifikası alındı.

2011

1500 m2'lik alana taşınıldı.

2012

Mikro Sistemi

Mikro sistemi kullanılmaya başlanıldı.
ISO 3834 Kaynak Sertifikası alındı.

2014

5S sertifikası alındı.

2018

CMM Cihazı alındı.

4 Yeni makina alındı. 2 Adet cnc d ̇ ik ̇ işleme, 1 adet toz altı kaynak mak ̇ ina, 1 adet cnc torna
İlk ithalat süreci gerçekleştirildi.
1500 m2’lik yeni alan daha bünyemize katılmış oldu

2019

3 yeni makina alındı.

1 torna makinası, 1 Freze makinası, 1 CNC Borhwerk makinası satın alındı.

2020

Yeni ofise taşınıldı.

Üretim planlama departmanı kuruldu. Üretim süreçlerinin takibi için yazılım programı geliştirildi.

2021

3 yeni makina yatırımı.

2 CNC Torna ve 1 CNC Freze makinası olmak üzere 3 makina yatırımı yapıldı. Üretim mühendisliği departmanı kuruldu.

2022

BUGÜNE KADAR YAPILANLAR;

Kaynak mühendisi bünyemize katıldı.
Kalite birimimizden 2 mühendis arkadaşımız PT sertifikası aldı.
Kumlama makinası yatırımı yapıldı.
Kurumsallaşma çalışmaları için danışman ile çalışmaya başlandı.
Websitemiz yenilendi.

Başaraneller'e katılarak kariyerinize enerji katın.

Bizimle, heyecan verici kariyer fırsatlarının, iş-yaşam dengesine yönelik ilerici bir yaklaşımın, uzun vadeli finansal istikrarınızı destekleyen yan hakların yanı sıra topluma önemli bir katkı yaptığınızı bilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ekibimizde yerinizi bulun

Değerlerimiz

Yönetim Sistemlerine İnanırız

BAŞARANELLER olarak işi ve hayatı yönetmenin bir sistem işi olduğunun bilinci ile, sürekli gelişen dünyamızda var olmamıza katkı sağlayacak yönetim sistemlerini oluşturmanın, uygulamanın ve sürekli iyileştirmenin önemine inanırız.

Çevreye Saygılıyız

BAŞARANELLER yaşanabilir bir dünyanın oluşumuna katkı sağlamak için çalışanlarını ve tedarikçilerini bilinçlendirmeyi ve faaliyetlerimizden kaynaklanan çevresel etkilerimizi minimize etmeyi bir görev olarak görür.

Farklıyız

BAŞARANELLER Yöneticileri ve Çalışanları fark yaratmanın ve sürekli iyileştirmenin heyecanını her zaman duyar. Bu nedenle, hem ürünlerinde hem de sunduğu hizmetlerde farklılaştırmayı ve iyileştirmeyi sürekli arar.

Katılımcıyız

BAŞARANELLER’in her seviyedeki çalışanı, kuruluşumuzun önemli bir parçasıdır. Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve kişisel değerlerinin kalite yolculuğumuza katacakları değerin farkındayız.

Müşteri Odaklıyız

BAŞARANELLER Yöneticileri ve Çalışanları müşterilerini önemser ve müşterilerine bağlıdır. Bu nedenle müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılarken bir yandan da gelecekteki ihtiyaçlarının neler olabileceğini anlamaya çalışırız

İş Güvenliğini Önde Tutarız

BAŞARANELLER çalışanlarının, misafirlerinin, müşterilerilerinin ve faaliyetleri ile etkileşen diğer insanların güvenliği önemser. Bu nedenle faaliyetlerimizden kaynaklanan tehlikelerin farkında olmak ve bu tehlikeler ile ilgili riskleri minimize etmek için tüm çalışanlarıyla bu ilke doğrultusunda hareket eder.

Verilerle Konuşuruz

BAŞARANELLER Yöneticileri her türlü kararlarında her türlü bilgiyi kullanırlar ve gerçekleri veri analizlerinden elde edilen bilgiler yoluyla ifade etmeyi önemserler.

Yasalara Saygılıyız

BAŞARANELLER Yöneticileri ve Çalışanları tüm faaliyetlerinde yasalara uygun hareket etmeyi hem dürüstlük hem de sosyal devlet anlayışı ile önemser ve benimser.

whatsapp